Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Bubleman 130 rán ohňostroj Zväčšiť

Bubbleman 130 rán ohňostroj

C13020B

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 19

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 3ks

NEC = 997 g

Viac detailov

47,28 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,997

Detaily

Ohňostroj Bubbleman 130 rán

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Ohňostroje môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party.

Efekt zábavnej pyrotechniky Bubbleman

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný 13 rôznofarebnými efektam Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 130 rán ráže 20 mm a celá show trvá 120 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Bubbleman

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :33,5 cm

Výška :12 cm

Šírka :26 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej širokej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.