Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím

Mystery boxy Nachádza sa tu 1 produkt.

Pipo Pyrotechnik - Mystery box

Mystery box plný zábavnej pyrotechniky

V spolupráci s Pipom Pyrotechnikom sme pre Vás pripravili originálne Mystery Boxy. V ponuke máme Mystery Box hlučný (obsahuje tie najhlučnejšie petardy, aké máme k dispozícii), Mystery Box efektový (poteší Vás hlavne krásnymi efektami) a Mystery Box mix (kombinácia najsilnej...

Pipo Pyrotechnik - Mystery box

Mystery box plný zábavnej pyrotechniky

V spolupráci s Pipom Pyrotechnikom sme pre Vás pripravili originálne Mystery Boxy. V ponuke máme Mystery Box hlučný (obsahuje tie najhlučnejšie petardy, aké máme k dispozícii), Mystery Box efektový (poteší Vás hlavne krásnymi efektami) a Mystery Box mix (kombinácia najsilnejších petárd a efektných kompaktných ohňostrojov). Každý Mystery Box je unikát, vždy Vám prídu iné produkty. V čom je ale jeho výhoda? Pipo Pyrotechnik pre Vás vybral do Mystery Boxov aj takú zábavnú pyrotechniku, ktorú by ste inak nekúpili alebo je na skladoch takmer vypredaná. Objednajte si svoj Mystery Box a zabavte sa s Pipom!

Máme tu však niečo aj pre zberateľov a fajnšmekrov. Objavte silu BRUTAL BOX - krásny drevený box s množstvom petárd so zápalnou šnúrou a teraz exkluzívne aj zapaľovačmi SRPYRO.

Viac
Showing 1 - 1 of 1 item
  • 50,00 € Skladom

    Fotka je len ilustračná, veľkosť balíka záleží od veľkosti daného tovaru vo vnútri. 

    50,00 €
    Skladom