Mystery boxy V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Pipo Pyrotechnik - Mystery box

Mystery box plný zábavnej pyrotechniky

V spolupráci s Pipom Pyrotechnikom sme pre Vás pripravili originálne Mystery Boxy. V ponuke máme Mystery Box hlučný (obsahuje tie najhlučnejšie petardy, aké máme k dispozícii), Mystery Box efektový (poteší Vás hlavne krásnymi efektami) a Mystery Box mix (kombinácia najsilnej...

Pipo Pyrotechnik - Mystery box

Mystery box plný zábavnej pyrotechniky

V spolupráci s Pipom Pyrotechnikom sme pre Vás pripravili originálne Mystery Boxy. V ponuke máme Mystery Box hlučný (obsahuje tie najhlučnejšie petardy, aké máme k dispozícii), Mystery Box efektový (poteší Vás hlavne krásnymi efektami) a Mystery Box mix (kombinácia najsilnejších petárd a efektných kompaktných ohňostrojov). Každý Mystery Box je unikát, vždy Vám prídu iné produkty. V čom je ale jeho výhoda? Pipo Pyrotechnik pre Vás vybral do Mystery Boxov aj takú zábavnú pyrotechniku, ktorú by ste inak nekúpili alebo je na skladoch takmer vypredaná. Objednajte si svoj Mystery Box a zabavte sa s Pipom!

Máme tu však niečo aj pre zberateľov a fajnšmekrov. Objavte silu BRUTAL BOX - krásny drevený box s množstvom petárd so zápalnou šnúrou a teraz exkluzívne aj zapaľovačmi SRPYRO.

Viac