Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím

Rímske sviece 5 produktov

Rímske sviece patria medzi základnú resp. tradičnú súčasť pyrotechniky. Sú zložené z papierovej trubice, z ktorej následne vyletujú svetlice. Tie môžu svietiť, prskať ale aj vybuchovať. Pre svoje efekty vyčaria úsmev na tvári nie len deťom, ale častokrát aj dospelým osobám. Rímske sviece sa taktiež používajú aj ako doplnok ku ohňostrojom najmä p...

Rímske sviece patria medzi základnú resp. tradičnú súčasť pyrotechniky. Sú zložené z papierovej trubice, z ktorej následne vyletujú svetlice. Tie môžu svietiť, prskať ale aj vybuchovať. Pre svoje efekty vyčaria úsmev na tvári nie len deťom, ale častokrát aj dospelým osobám. Rímske sviece sa taktiež používajú aj ako doplnok ku ohňostrojom najmä preto, že sa dá ľahko nastaviť uhol a smer výstrelu. Počet rán je rozmanitý, avšak najčastejšie sa jedná o 10-20 ranové. Ak preferujete svetelné efekty pred hlukovými. rímske sviece sú tou správnou voľbou. 

Viac
 • Rímske sviece od 18rokov

  Rímske sviece patria medzi základnú resp. tradičnú súčasť pyrotechniky. Sú zložené z papierovej trubice, z ktorej následne vyletujú svetlice. Tie môžu svietiť, prskať ale aj vybuchovať. Pre svoje efekty vyčaria úsmev na tvári nielen deťom, ale častokrát aj dospelým osobám. Rímske sviece sa taktiež používajú aj ako doplnok k ohňostrojom najmä preto, že sa dá ľahko nastaviť uhol a smer výstrelu. Počet rán je rozmanitý, avšak najčastejšie sa jedná o 10-20 ranové. Ak preferujete svetelné efekty pred hlukovými, rímske sviece sú tou správnou voľbou. 

 • Rímske sviece od 21...
Showing 1 - 5 of 5 items
 • 3,80 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 BAL = 12 ks rímskych sviec 1 CTN = 36 bal (432ks...

  3,80 €
  Skladom
 • 5,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 BAL = 6 ks rímskych sviec 1 CTN = 30 bal (180ks...

  5,00 €
  Skladom
 • 2,20 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 BAL = 12 ks rímskych sviec 1 CTN = 80 bal (960ks...

  2,20 €
  Skladom
 • 3,49 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 40 ks NEC = 30,6 g

  3,49 €
  Skladom
 • 3,60 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 BAL = 12 ks rímskych sviec 1 CTN = 36 bal (432ks...

  3,60 €
  Skladom