GLADIATOR 24rán 38mm

bol pridaný do vášho košíka

GLADIATOR 24rán 38mm

GLADIATO R (battery)
Shots: 24 Caliber: 38 mm
Dimension/rozmer: 380 × 145 × 235 mm
Packing/balenie: 2/1 NEC: 787,2 g
V shape: NIE Category/Kategória: cat3
Text warning: SK, CZ
Text warning fuse: SK, CZ, PL, HU, D

Viac detailov

35,00 €

Hodnotenie: 1.8/5 (5 Hlasy)

KOMPAKTNÝ MULTIEFEKTNÝ OHŇOSTROJ – GLADIATOR 24rán 

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

EFEKT ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY GLADIATOR 24rán

Kompaktný ohňostroj Gladiator je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 24 rán ráže 38 mm a celá show trvá 55 sekúnd.

POZRITE SI VIDEO OHŇOSTROJA: 

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA NEBEZPEČNOSTI: 3

ROZMER PRODUKTU: 

Dĺžka : 38 cm

Výška : 14,5 cm

Šírka : 23,5 cm 

HĽADÁTE INÝ OHŇOSTROJ?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny

No customer comments for the moment.

Napíšte svoju recenziu