Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Masterblaster 223r Zväčšiť

Masterblaster 223r

C223MM/C

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

NEC = 1994 g

Viac detailov

122,75 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg1,994

Detaily

Multiefektný ohňostroj Masterblaster 223r

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Masterblaster 223r

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný 22 rôznofarebnými efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 130 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na  223 rán rôznej ráže.

Pozrite si video ohňostroja Masterblaster 223r

Rozmer produktu:

Dĺžka: 58 cm

Výška: 17,5 cm

Šírka: 42 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3