Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Petardy Exploder 4 12ks Zväčšiť

Petardy Exploder 4 12ks

TP4

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 72 BAL

1 BAL= 12 ks

NEC = 54 g

Viac detailov

8,50 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,054

Detaily

Silné petardy Exploder 4 12 ks

Petardy sú najpoužívanejšie zábavná pyrotechnika. Petardy sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Zažijete s nimi však kopec zábavy aj počas roka. Stačí si vybrať tie správne petardy z nášho e-shopu. 

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Toto balenie zábavnej pyrotechniky obsahuje 12 kusov petárd exploder. V jednom balení je 12 kusov extrémne silných petárd Exploder 4 so zložou v jednej petarde až 4,5 g. 

Pozrite si video produktu Exploder 4:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: P1

Predaj zábavnej pyrotechniky EXPLODER 4 12ks je možný len osobám starším ako 18 rokov. Tieto petardy je zákonom predávať a používať neobmedzene počas celého roka. Viac o tom, ktorá pyrotechnika je povolená počas celého roka nájdete v našom blogovom článku

Hľadáte iné petardy?

Pozrite si všetky petardy v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.