Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Gnome 1ks Zväčšiť

Gnome 1ks

CF10020G

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 800 g

Viac detailov

44,95 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,800

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Gnome 100 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gnome

Kompaktný ohňostroj Gnome je sprevádzaný 10 rôznofarebnými efektami a celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 50 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 100 rán 20 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Gnome

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3