Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Royal salute 96S Zväčšiť

Royal salute 96S

TXB104

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 9

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4 ks

NEC = 496 g

Viac detailov

51,49 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,496

Detaily

Ohňostroj Royal salute 96s

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Royal salute

Kompaktný ohňostroj   je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 96 rán ráže 20-25 mm s dĺžkou trvania cca 60 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.