Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Ohňostroj Pony 49r 20mm Zväčšiť

Ohňostroj Pony 49r 20mm

CLE4030

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 34

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 6 ks

NEC = 308,7 g

Viac detailov

17,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,308
Trvanie efektu 60 - 90 sek.
Výška efektu 25 - 35 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Počet rán 49
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Pony 

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví. Týmto ohňostrojom potešíte aj deti, ktoré upúta najskôr svojím obalom a neskôr aj krásnymi efektmi. Čo určite poteší, je aj cena tohto krásneho ohňostroja. 

Efekt zábavnej pyrotechniky Pony

Kompaktný ohňostroj Pony 49r 20mm je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tešiť sa môžete na kombináciu modrej, červenej, zelenej a zlatistej farby. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 20 mm a celá show trvá 55 sekúnd. Efekt pyrotechniky Pony dosiahne výšku okolo 30 metrov, čo je ideálne aj v prípade zhoršenej viditeľnosti (hmlisté počasie, zamračená obloha), kedy nie je možné vidieť efekty ohňostrojov s veľkými kalibrami.  

Pozrite si video ohňostroja Pony

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Ohňostroj Pony 49r 20mm je povolené predávať osobám starším ako 18 rokov. Ak chcete tento ohňostroj odpáliť počas roka, nemali by ste zabudnúť na povolenie od príslušného úradu. Viac o odpaľovaní pyrotechniky počas roka sa dozviete na našom blogu

Rozmer produktu:

Dĺžka: 17,5 cm

Výška: 12,5 cm

Šírka: 17,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.