Ohňostroj Forest friends 49r 25mm Zväčšiť

Ohňostroj Forest friends 49r 25mm

CLE4035

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4 ks

NEC = 490 g

Viac detailov

32,30 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,490
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán49
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Forest Friends

Hľadáte skvelý ohňostroj za super cenu? Alebo by ste si chceli dopriať ohňostroj počas roka, ale váhate kvôli tomu, aby ste nenaštvali susedov alebo nebodaj ich psa?Ohňostroj Forest friends 49r 25mm je ako stvorený, aby spestril Vašu oslavu, párty alebo firemnú akciu aj počas roka.

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Forest Friends

Kompaktný ohňostroj forest riends je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 25 mm a celá show trvá 60 sekúnd. Ráže priemeru 25mm zabezpečia, že ohňostroj nebude príliš hlučný pri výstreloch jednotlivých rán. Svetličky ohňostroja vyletia do výšky cca 25 metrov, čo úplne postačuje na ohňostroj počas roka a zároveň bude efekt krásne viditeľný aj pri nepriaznivom (najmä hmlistom) počasí. Kombinácia výraznej červenej, zelenej a výnimočnej modrej, doplnená zlatistou farbou, Vás určite dostane. 

Pozrite si video ohňostroja Forest Friends

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Ohňostroje kategórie F2 je povolené predávať osobám starším ako 18 rokov. Na kúpu ohňostroja počas roka v našom e-shope nepotrebujete žiadne špeciálne povolenia, stačí ak spĺňate vekové požiadavky. Ak chcete ohňostroje odpaľovať počas roka, prečítajte si náš článok o nákupe a odpaľovaní pyrotechniky cez rok, kde sa dozviete všetko potrebné.

Rozmer produktu:

Dĺžka: 21 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 21 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu