Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Tiger 64 rán šikmý / ohňostroj Zväčšiť

Tiger 64 rán šikmý / ohňostroj

CF643T

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 3000 g

Viac detailov

69,58 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg3,00

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Tiger 64 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Tiger

Kompaktný ohňostroj Tiger je sprevádzaný až 8 rôznymi efektami, pričom efekty sa menia po každej rane. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 90 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 64 rán 30 mm kalibru, ktoré sú odpálené zo šikmého mažiaru.

Pozrite si video ohňostroja Tiger

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu

Dĺžka: 46 cm

Výška: 23 cm

Šírka: 30 cm

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.