Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Night Chaos 89r Zväčšiť

Night Chaos 89r

C8925N

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 998 g

Viac detailov

57,83 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,998

Detaily

Kompaktný ohňostroj Night chaos

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky

Kompaktný ohňostroj Night Chaos je sprevádzaný 9 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 89 rán ráže 25mm  a celá show trvá 60 sekúnd. 

Pozrite si video ohňostroja Night chaos:

Bezpečnosť zábavnej pyrtoechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmery produktu:

Dĺžka: 42 cm

Výška: 17,5 cm

Šírka: 27 cm

Kategória nebezpečnosti: 3 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.