Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Monsters fountain Zväčšiť

Monsters fountain

F11M

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12 ks

NEC = 168 g

Viac detailov

8,50 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,168

Detaily

Zábavná pyrotechnika Monsters fountain 

Zábavná pyrotechnika fontána je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj fontány sa tešia najväčšej obľube práve v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Efekt zábavnej pyrotechniky Monsters fountain

Fontána obsahu 6 rôznofarebných efektov a celá táto show trvá cca 110 sekúnd.

Pozrite si video produktu: 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte inú fontánu?

Pozrite si aj iné fontány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice a fontány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania 25 sekúnd.