Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
American dream 100rán Zväčšiť

American dream 100rán

C10014A

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 14

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12ks

NEC = 400 g

Viac detailov

21,40 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,400

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj American dream

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky American dream

Malý kompaktný ohňostroj American dream je sprevádzaný 10 rôznofarebnými efektami.Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 100 rán ráže 14 mm a celá show trvá 60 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 17 cm

Výška : 9 cm

Šírka : 17,5 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.