Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Fogus 130rán / Kompakty ohnostrojové KAT.III Zväčšiť

Fogus 130rán / Kompakty ohnostrojové KAT.III

C13020F

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 5

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 3ks

NEC = 995 g

Viac detailov

47,28 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,995

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Fogus 130 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Fogus

Kompaktný ohňostroj Fogus je sprevádzaný 13 rôznofarebnými efektami v salvách po 2 rany. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 130 rán ráže 20 mm a celá show trvá 90 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Fogus

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 33,5 cm

Výška: 12 cm

Šírka: 26 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.