Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Sweethome 130r Zväčšiť

Sweethome 130r

C13020S

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 22

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 3 ks

NEC = 997 g

Viac detailov

47,28 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,997

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Sweethome 130 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Sweethome

Kompaktný ohňostroj Sweethome je sprevádzaný 13 rôznofarebnými efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 130 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 130 rán 20 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Sweethome

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3