Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Dinomit 25 rán / Malé ohnnostroje Zväčšiť

Dinomit 25 rán / Malé ohnnostroje

C2520DI

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 20

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12ks

NEC = 200 g

Viac detailov

8,71 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,200

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Dinomit

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. 

Efekt produktu Dinomit

Kompaktný ohňostroj Dinomit je sprevádzaný 5 rôznymi efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 20 mm a celá show trvá 30 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Dinomit

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka : 13 cm

Výška : 11 cm

Šírka : 13 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.