Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Myšák 25 rán / ohňostroj Zväčšiť

Myšák 25 rán / ohňostroj

C253D14

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 12

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 6ks

NEC = 475 g

Viac detailov

21,85 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,475

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Myšák 25 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Myšák

Kompaktný ohňostroj Myšák sa skladá z 5 rôznych efektov. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 50 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 25 rán 30 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Myšák

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 18,5 cm

Výška: 22 cm

Šírka: 18 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.