Little boy 16ran Zväčšiť

Little boy 16ran

CLE4220

   Nový produkt

1 CTN = 24 ks

NEC 1ks = 96 g

Viac detailov

6,19 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Height9,6 cm
Width12,5 cm
Depth9,6 cm
Weight0,77 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,096
Trvanie efektu20 sekúnd
Výška efektu20 m
Počet rán16 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm
Objem výbušniny v m30,0015

Detaily

Kompaktný ohňostroj Little boy

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Little boy

Kompaktný ohňostroj Little boy je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 16 rán ráže 20 mm a celá show trvá 20 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Little boy

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Rozmery produktu:

Dĺžka: 9,6 cm

Výška: 12,5 cm

Šírka: 9,6 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu