Crazy clown 36r 25mm Zväčšiť

Crazy clown 36r 25mm

CLE4033PL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 15

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 8 ks

NEC =370,8 g

Viac detailov

20,69 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Height18 cm
Width15 cm
Depth18 cm
Weight2,41 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,37
Trvanie efektu46 sekúnd
Výška efektu25 m
Počet rán36 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky25 mm
Objem výbušniny v m30,006

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Crazy clown

Chcete pripraviť niečo veľkolepé na oslavu narodenín, výročia či svadby? Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky.

Efekt zábavnej pyrotechniky Crazy clown

Kompaktný ohňostroj Crazy clown je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 36 rán ráže 25 mm a celá show trvá 36 sekúnd. Vychutnajte si kontrast výraznej červenej a zelenej farby v spojení so zlatými iskrami. Určite Vás tiež očarí veľkolepé finále ohňostroja. Všetky efekty si môžete pozrieť aj v produktovom videu.

Pozrite si video ohňostroja Crazy clown:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Predaj zábavnej pyrotechniky kategórie F2 je povolený osobám nad 18 rokov. U nás nepotrebujete na kúpu ohňostroja počas roka žiadne špeciálne povolenia, stačí, ak spĺňate minimálne vekové požiadavky. Odpaľovanie tejto pyrotechniky počas roka si podľa zákona vyžaduje povolenie od príslušného miestneho úradu. Viac o odpaľovaní ohňostrojov počas roka si prečítajte v našom blogovom článku. 

Rozmer produktu:

Dĺžka : 18 cm

Výška : 15 cm

Šírka : 18 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu