THE LEGEND 100 rán 20mm

bol pridaný do vášho košíka

THE LEGEND 100 rán 20mm

THE LEGEND (battery)
Shots: 100 Caliber: 20 mm
Dimension/rozmer: 250 × 245 × 175 mm
Packing/balenie: 4/1 NEC: 700 g
V shape: NIE Category/Kategória: cat3
Text warning: SK, CZ
Text warning fuse: SK, CZ, PL, HU, D

Viac detailov

39,66 €

Hodnotenie: 1.5/5 (2 Hlasy)

KOMPAKTNÝ MULTIEFEKTNÝ OHŇOSTROJ – THE LEGEND 100 rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

EFEKT ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY THE LEGEND 100 rán  

Kompaktný ohňostroj Gold edition je sprevádzaný rôznymi viac farebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 100 rán ráže 20 mm a celá show trvá 2 minúty 20 sekúnd.

POZRITE SI VIDEO OHŇOSTROJA GOLD EDITION:

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA NEBEZPEČNOSTI: 3

ROZMER PRODUKTU -1KS: 

Dĺžka : 25 cm

Výška : 24,5 cm

Šírka : 17,5 cm 

HĽADÁTE INÝ OHŇOSTROJ?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

No customer comments for the moment.

Napíšte svoju recenziu