Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
KUNG FU CHICKEN 70 rán 20mm Zväčšiť

Kung fu chicken 72r 20mm

CLE4104

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 20

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4 ks

NEC = 489,6 g

Viac detailov

30,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,489

Detaily

Ohňostroj Kung fu chicken

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Kung fu chicken

Kompaktný ohňostroj  Kung fu chicken je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 72 rán ráže 20mm.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu:

Dĺžka: 30 cm

Šírka: 18 cm

Výška: 12 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: cat 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.