Dymovnica Photo Smoke 90 zelená 1 ks Zväčšiť

Dymovnica Photo Smoke 90 zelená 1 ks

CLE7038G

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 24ks

NEC = 28g

Odporúčaná cena za 1bal:  s DPH

Viac detailov

1,75 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Detaily

Dymovnica Photo Smoke 90 zelená

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Farebná dymovnica na fotenie PHOTO SMOKE

Dymovnica s farebným efektom, navrhnutá špeciálne na fotenie. Dymovnice na fotenie sú veľmi žiadaným sortimentom, radi ich používate na svadobné fotenie, tematické fotky či reklamné fotky. Tieto dymovnice sú špeciálne vyvinuté tak, aby ste ich mohli držať v ruke. Dymovnicu odporúčame držať pri fotografovaní ďalej od horiaceho konca. Dymovnica na fotenie sa používa v exteriéri a pri dymení neprská ako iné dymovnice.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát zelenej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 1 minúta 40 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice  Photo Smoke zelenej farby:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška :12,5 cm

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Hodnotenia produktu