Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Dumbum shot tube 30mm 4ks Zväčšiť

Dumbum shot tube 30mm 4ks

SS30D

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 5

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 30 bal

NEC = 69 g

Viac detailov

6,03 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,069

Detaily

Dumbum shot tube 30mm

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 4 kusov zábavnej pyrotechniky. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu strieborný výmet s červenou stopou.

Pozrite si video ohňostroja Dumbum shot tube 30mm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: F3

Hľadáte iný pyrotechnický výrobok?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.