Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Čmoudík new colour 4ks Zväčšiť

Čmoudík new colour 4ks

D2CN

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 19

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 36 bal

1 BAL = 4 ks

NEC = 120 g

Viac detailov

4,39 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,120

Detaily

Čmoudík new colour 40 sekúnd

Farbné dymovnice sú nepopulárne známe a spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Sú však aj ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov alebo iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia s nebezpečných situáciách v ťažko dospupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje farebné valcovité dymovnice v 4 rôznych farbách. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 40 sekúnd.

Pozrite si video farebných dymovníc Čmoudík:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: T1