Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Lampion štastia/lampion štastia oranžový Zväčšiť

Lampión štastia oranžový

C-14*LAMP-ora

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 BAL = 10 ks

Minimálny odber: 2 ks

Viac detailov

1,36 € s DPH

Minimálne množstvo na kúpu tohoto produktu je 2

Detaily

Lampión šťastia - oranžový

Lampióny štastia sa tešia veľkej obľube po celom svete. Dokážu vytvoriť romantickú a nezabudnuteľnú atmosféru. Existuje množstvo eventov, na ktorých ľudia zapaľujú stvoky až tisícky lampiónov šťastia. Pustite do sveta aj vy ten váš. Ak hľadáte spestrenie vašej narodeninovej oslavy, svadby, firemnej akcie, oslavy výročia s vašim partnerom alebo vašej súkromnej valentínskej oslavy práve ste ho našli. Lampión sa používa veľmi jednoducho. Zapálite parafínový horák, lampión podržíte až kým nezačne stúpať a potom ho už iba necháte voľne letieť vzduchom aj s vašimi najtajnejšími prianiami.

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Hľadáte lampión inej farby?

Pozrite v našej ponuke lampióny v rôznych farbách. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky za najlepšie ceny.