Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Rocky 63 rán / ohňostroj Zväčšiť

Rocky 63 rán / ohňostroj

C63MR

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 3 ks

NEC = 998 g

Viac detailov

61,07 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,998

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Rocky 63 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Rocky

Kompaktný ohňostroj Rocky je sprevádzaný 13 rôznofarebnými efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 60 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 35 rán 25 mm kalibru, 20 rán 25 mm kalibru a na záver 8 rán 45 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Rocky

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 26 cm

Výška: 21 cm

Šírka: 21 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.