Hard-Hitting 200r Zväčšiť

Hard-Hitting 200r 20mm

CLE4254

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 37

NEC = 987 g

Viac detailov

80,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Height48 cm
Width12 cm
Depth24 cm
Weight8,91 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,989
Trvanie efektu160 sekúnd
Výška efektu15-20 m
Počet rán200 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm
Objem výbušniny v m30,018

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Hard-Hitting

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Hard-Hitting

Kompaktný ohňostroj  Hard-Hitting je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 200 rán ráže 20 mm a celá show trvá 160 sekúnd.

Pozrite si video produktu Hard-Hitting:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 48 cm

Výška: 12 cm

Šírka: 24 cm 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu