California sunshine 49r Zväčšiť

California sunshine 49r

CLE4030PL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 17

1 CTN = 6 ks

NEC = 308 g

Viac detailov

19,99 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Height17,5 cm
Width12,5 cm
Depth17,5 cm
Hmotnosť výbušniny v kg0,308
Počet rán49 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj California sunshine

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky California sunshine

Kompaktný ohňostroj California sunshine je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 20 mm a celá show trvá 50 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja California sunshine

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: 2

Rozmer produktu:

Dĺžka : 17,5 cm

Výška : 12,5 cm

Šírka : 17,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu