Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Tank T34 120r 20mm Zväčšiť

Tank T34 120r 20mm

CLE4020

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 988,8 g

Viac detailov

65,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,988

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Tank T34

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Tank T34

Kompaktný ohňostroj Tank T34  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 120 rán ráže 20 mm a celá show trvá 67 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Tank T34

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 33/19 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 39,5 cm 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.