Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Ohnostroj Gold edition 150r 20mm Zväčšiť

Ohnostroj Gold edition 150r 20mm

CLE4130

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 7

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 975 g

Viac detailov

60,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,975

Detaily

Ohnostroj Gold edition 150 rán 20mm

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Ohnostroje GOLD EDITION

Ohňostroje GOLD EDITION sú prémiovou radou slovenskej značky zábavnej pyrotechniky SR Pyro a vynikajú predovšetkým svojimi nádhernými efektmi. Tieto ohňostroje sú veľmi obľúbenými pri významnejších udalostiach, ako sú oslavy okrúhlych narodenín, svadby, výročia, ale určite si nájdu svojich priaznivcov aj pri iných udalostiach. Ukážte výnimočnosť a dôležitosť okamihu s našimi ohňostrojmi. Prekvapte svojich blízkych nádherným ohňostrojom.

Ohňostroj GOLD EDITION 150r 20mm kombinuje nádherné efekty zlatej, zelenej a červenej farby, ktoré sa decentne dopĺňajú do veľmi elegantného divadla. Výška efektov je okolo 30 metrov, čo zaručí, že ohňostroj bude viditeľný aj v prípade mierne hmlistého počasia, kedy efekt veľkých ohňostrojov nemôžete kvôli počasiu vidieť. Dĺžka trvania je tiež veľmi slušná, môžete sa tešiť na viac ako 90 sekúnd krásnych efektov, čo bežne počas roka úplne postačuje, pretože väčšina ľudí má tendenciu dbať aj na to, aby priveľmi nerušili počas roka okolie a susedov, o čom sme hovorili aj v našom blogovom článku o používaní pyrotechniky počas roka. Aby ste nekupovali "mačku vo vreci", pozrite si video tohto krásneho ohňostroja. 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Pozrite si video ohňostroja GOLD EDITION:

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 37 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 30 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.