Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Fireworks show 270 rán Zväčšiť

Fireworks show 270 rán

CS27020F/C

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

NEC = 1998 g

Viac detailov

140,81 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg1,998

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Fireworks show 270 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Fireworks show 270 rán

Kompaktný ohňostroj Fireworks show je sprevádzaný 18 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 270 rán  a celá show trvá 90 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Fireworks show 270r 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmery produktu:

Dĺžka: 48 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 44 cm

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.