Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Ivanek 47 rán / ohňostroj Zväčšiť

Ivanek 47 rán / ohňostroj

C47MI

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 1000 g

Viac detailov

61,58 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg1,00

Detaily

Multikalibrový kompaktný ohňostroj Ivánek 47 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Ivánek

Kompaktný ohňostroj Ivánek je sprevádzaný 11 rôznymi efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 46 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 28 rán 30 mm kalibru, 15 rán 30 mm kalibru vypálených zo šikmého mažiaru a na koniec 4 rany 50 mm kalibru.

Pozrite video ohňostroja Ivánek

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 31,5 cm

Výška: 25 cm

Šírka: 25 cm

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.