Gang 24 rán / Malé ohnostroje

bol pridaný do vášho košíka

Gang 24 rán / Malé ohnostroje

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 8ks

Viac detailov

19,01 €

Hodnotenie: 0.0/5 (0 Hlasy)

Multiefektný kompaktný ohňostroj - Gang – 24 rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gang

Kompaktný ohňostroj Gang je sprevádzaný 11 rôznofarebnými efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 35 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 12 rán 20 mm kalibru, 5 rán 24 mm kalibru, 4 rany 30 mm kalibru a na záver 3 rany 40 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Gang

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :15,5 cm

Výška : 20 cm

Šírka :15 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

No customer comments for the moment.

Napíšte svoju recenziu