Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Rat 16rán Zväčšiť

Rat 16rán

C1614R

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 50 ks

NEC = 64 g

Viac detailov

3,52 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,064

Detaily

Malý kompaktný multiefektný ohňostroj Rat 16 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Rat

Malý kompaktný ohňostroj Rat je sprevádzaný rôznofarebným efektom v 4 farbách. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 16 rán ráže 14 mm a celá show trvá 15 sekúnd.

Pozrite si kompaktný ohňostroj Rat v akcii

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 7 cm

Výška: 9  cm

Šírka: 7 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.