Honor 18rán

bol pridaný do vášho košíka

Honor 18rán

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 24ks

Viac detailov

5,50 €

Hodnotenie: 5.0/5 (1 Hlas)

Malý kompaktný multiefektný ohňostroj – Honor– 18rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Honor 18rán

Malý kompaktný ohňostroj je sprevádzaný rôznofarebným efektom v 5 farbách. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 18 rán ráže 20 mm a celá show trvá 30 sekúnd.

Pozrite si kompaktný ohňostroj Honor 18rán v akcii

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 13,5 cm

Výška: 11 cm

Šírka: 7 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

No customer comments for the moment.

Napíšte svoju recenziu