Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Súhlasím
Honor 15rán Zväčšiť

Honor 15rán

SR/HON15

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 16 ks

NEC = 93 g

Viac detailov

5,50 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,093

Detaily

Malý kompaktný multiefektný ohňostroj  Honor 15rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Honor 15rán

Malý kompaktný ohňostroj je sprevádzaný rôznofarebným efektom v 3 farbách. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 15 rán ráže 20 mm a celá show trvá 20 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Honor 15 rán:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 12 cm

Výška: 13 cm

Šírka: 7,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.