Quarantine 25r 1ks Zväčšiť

Quarantine 25r 1ks

CL6790PL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 14

1 CTN = 4 ks

NEC = 425 g

Viac detailov

28,99 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Height18 cm
Width22,5 cm
Depth18 cm
Weight3,75 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,495
Trvanie efektu37 sekúnd
Výška efektu25-30 m
Počet rán25 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky30 mm
Objem výbušniny v m30,0091

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Quarantine

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Quarantine

Kompaktný ohňostroj  Quarantine je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 30 mm a celá show trvá 37 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Quarantine

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Rozmer produktu: 

Dĺžka : 18 cm

Výška : 22,5 cm

Šírka : 18 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu