bol pridaný do vášho košíka
Čo všetko potrebujem na odpálenie svadobného ohňostroja alebo zábavnej pyrotechniky počas roka? Tento zákon upravuje aj používanie zábavnej pyrotechniky (pyrotechnických výrobkov) počas celého roka. Denne sa stretávame že obce a mestá neovládajú aktuálne zákony o používaní zábavnej pyrotechniky. Pred pár dňami sa nám stalo dokonca že starosta jednej nemenovanej obce v blízkosti mesta Vráble, povedal že odpalovanie zábavnej pyrotechniky je počas celého roka zakázané. Dodal že odpalovanie je aj počas Silvestra zakázané a preto nemenovaná obec nemôže ani výnimočne povoliť odpálenie zábavnej pyrotechniky. V stručnosti vám vysvetlím, ako to s odpalovaním zábavnej pyrotechniky je.

Záhradný ohňostroj – 260 rán

Pridal     Ohňostroje      1 Komentáre  Zobrazenia (3656)
Záhradné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky.

Pyrotechnika a jej púšťanie

Pridal     Ohňostroje      0 Komentáre  Zobrazenia (4986)
Kto z nás by si rád nepozrel počas rôznych osláv v meste krásny ohňostroj, plný neuveriteľných svetelných efektov?! Často sa však stretávame s tým, že toto divadielko sa koná iba raz do roka a obmedzilo sa len na vítanie Nového roka.

Black Jack ohňostroj

Pridal     Ohňostroje      0 Komentáre  Zobrazenia (2227)
Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Bílá vdova - 40 ránfontána -- ohňostroj

Pridal     Ohňostroje      0 Komentáre  Zobrazenia (2416)
Celá show sa začína dvojnásobnou fontánou silver crackling s 8 rôznofarebnými efektmi po ktorej nasleduje 40 rán ohňostroja. Prvých 22 rán je 20 mm kalibru, nasleduje 10 rán 25mm kalibru a na záver 8 rán 30 mm kalibru. Predstavenie trvá dokopy 80 sekúnd.