Škorpion 49r

bol pridaný do vášho košíka

Škorpion 49r

4,50 €

Hodnotenie: 4.0/5 (3 Hlasy)

Kompaktný multiefektný ohňostroj – Škorpion – 49 rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Škorpion 

Kompaktný ohňostroj Škorpion je sprevádzaný rôznofarebnými efektami - farebné kométy, pískajúce a praskajúce svetlice. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 12 mm.

Pozrite si video ohňostroja Škorpion 49r

Rozmery produktu

Dĺžka: 10cm

Výška: 7cm

Šírka:10 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

No customer comments for the moment.

Napíšte svoju recenziu